Kim jestem?
person-731141

Jestem sumą moich doświadczeń. Jestem zbiorem porażek i wpadek, wszystkich moich niespełnionych ambicji i nieudanych prób. Jestem swoimi sukcesami i zwycięstwami. Jestem zbudowana ze szczęścia, szczypty przekory i całej studni miłości. Jestem swoimi pomysłami, jestem panią swojego życia. Jestem radosną żoną. Jestem żaglem, jestem galopem po polu, jestem w rozwianych włosach, jestem w zachodzie słońca.

Jestem wszystkim tym, co zrobiłam w swoim życiu, a także tym, co planuję z nim zrobić. Jestem zagadką i jestem rozwiązaniem. Jestem śmiechem i płaczem, jestem wiatrem i ciszą. Jestem pod kocem i patrzę w kominek, jestem wśród nocy wpatrzona w gwiazdy. Jestem deszczem i jestem świtem.

Jestem w muzyce i jestem głosem. Drżeniem strun i łzami w oczach, smakiem na końcu języka. Jestem whiskey i jestem szampanem. Jestem krewetką i jestem kaszanką z ziemniaczkami. Jestem oazą i jestem modrzewiowym borem. Jestem połoniną i jestem górskim szczytem. Jestem taflą jeziora i jestem wzburzonym oceanem. Jestem merdającym pieskiem z wywalonym jęzorem, wpatrzonym z uwielbieniem w patyka.

Jestem szybkim samochodem na krętej nadmorskiej drodze i jestem rowerem na leśnym szlaku. Jestem na spacerze i biegam w mroźny ranek. Jestem czarodziejką i jestem jędzą babajagą. Jestem córką, jestem siostrą, jestem ciocią i przyjaciółką. Jestem powierniczką, podarkiem, radością.

Jestem wrażliwa, jestem bezczelna. Piegowata, szalona, zawsze gotowa. Leniwa, rozkoszna, niczym dobra książka w deszczowy wieczór. Jestem zbudowana z planów, marzeń i wiary.

Jestem mną, w zgodzie ze światem i przeciwko światu.

acoustic-925174